Brak pilnych komunikatów! !!

wycieczka2

Zapraszam na zorganizowany wyjazd do jednego z największych parków rozrywki Energylandia w Zatorze

Proponowany termin wyjazdu to sobota 09. czerwca 2018 r. godz. 9-10.00 z Koźmina Wlkp. Powrót w niedzielę 10. czerwca 2018 r. około 21.00. Są to wstępne godziny, które mogę zmienić wg sugestii uczestników wyjazdu.

 W CENIE WYJAZDU:

transport autokarem
ubezpieczenie
po przyjeździe – obiadokolacja dwudaniowa w hotelu Podhalanin w Wadowicach
nocleg w hotelu Podhalanin, pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami
jeszcze tego samego dnia zwiedzanie domu – muzeum Papieskiego
rano śniadanie
po śniadaniu / wyjazd do Zatorza do parku rozrywki Energylandia ( opłaty za wstęp do parku rozrywki ponosi uczestnik wyjazdu, oczywiście ceny wstępu z uwagi na wyjazd zorganizowany – grupowy są cenami niższymi od indywidualnych i przy wcześniejszej rezerwacji kształtują się następująco:

Dzieci do lat 3 – za 1 zł.

Dzieci do 140 cm wzrostu – 49 zł.

Pozostałe osoby – 99 zł

W cenie biletu otrzymają Państwo możliwość wielokrotnego korzystania ze wszystkich dostępnych w Parku urządzeń, pokazów i atrakcji przez cały dzień, łącznie ze strefą Water Park według jego regulaminu.

Dodatkowo płatne są: gastronomia, gry komputerowe i zręcznościowe, niektóre stoiska usługowe (foto-budka, malowanie twarzy-tatuaże, suszarka) i towary w sklepach znajdujących się na terenie Parku.

Zgłoszenia przyjmowane są w nie przekraczalnym terminie do 29. 04. 2018 r. Realizacja wyjazdu uzależniona jest od pełnej obsady wolnych miejsc w autokarze. Wstępne zapisy przyjmuję telefonicznie a 29 kwietnia informuję o realizacji wyjazdu i go potwierdzam telefonicznie.

Telefon: 501 238 815, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.