Brak pilnych komunikatów! !!

 

 

Dzisiaj Pani Sołtys zgłosiła nam że po obejrzeniu filmów znajdujących się w kategorii ,,Galeria Filmów” wyświetlają się  reklamy pornograficzne. Przyczyną tego może być  malware  który znajduję się na Państwa komputerze.  Poniżej zamieszczamy krótkie porady które mogą pomóc w jego usunięciu. Na chwilę obecną kategoria ,,Galeria Filmów” została wyłączona  na okres dwóch dni. Jest to czas jaki dajemy użytkownikom na wykonanie poniższych zaleceń. Po tym okresie zostanie ponownie uruchomiona kategoria ,,Galeria Filmów” i zobaczymy czy problem został rozwiązany.  Proszę kliknąć w ,,Czytaj więcej" w celu przejśćia do porad. 

 

 

I. Najpierw proszę pobrać oraz zainstalować program znajdujący się tutaj >>CCLEANER<< Po instalacji programu proszę go uruchomić i zastosować poniższę wskazówki. 

1. Klikamy w ,,Opcje

1

2. Następnie klikamy w ,,Cookies"

3. Teraz w oknie ,,Szukuj" wpisujemy słowo ads. Lista ciasteczek powinna się skurczyć tylko do pozycji zawierające słowo kluczowe ads. Następnie należy kliknąć na każdą pozycje ze słowem ads i prawym przyciskiem myszy wybrać ,,usuń teraz".  Proszę pamiętać aby wcześniej wyłączyć wszystkie przeglądarki internetowe !!!

 II. Najpierw proszę pobrać oraz zainstalować program znajdujący się tutaj >>ADWCLEANER<< Po instalacji programu proszę go uruchomić i zastosować poniższę wskazówki. 

1. Proszę zaakceptować warunki licencji

11

2. Proszę kliknąć w ,,Skanuj"

12

3. Teraz klikamy ,,OK"

13

4. Teraz znowu ,,OK"

14

5. Na koniec ponownie ,,OK". Teraz systemu operacyjny zostanie ponownie uruchomiony. Po uruchomieniu zostanie wygenerowany raport z usuniętymi elementami.