Brak pilnych komunikatów! !!

Wspaniała pogoda, masa atrakcji i świetna zabawa, zarówno dla tych starszych, jak i młodszych - tak było w niedzielę w Czarnym Sadzie na festynie zorganizowanym przez Sołtys Marzenę Domeńską, Radę sołecką ,strażaków OSP oraz mieszkańców sołectwa. Zorganizowanie festynu to niełatwe zadanie, ale nam to się udało już po raz drugi :) Chcemy w ten sposób pokazać wszystkim, że Czarny Sad to naprawdę fajna wieś :) Głównymi bohaterami były dzieciaki i to dla nich się staraliśmy. Imprezę poprowadziła animatorka Aga Animator Czasu Wolnego wymyślając najróżniejsze zabawy i gry. Należy wspomnieć,że miała super pomocników Pan Minionek oraz Pan Szczudlarz, którzy robili furorę na festynie. Dzięki uprzejmości Pana Karola Śląskiego, który prowadzi agroturystykę wszyscy mieli możliwość przejechać się bryczką zaprzęgniętą w pięknego konia. Dzieci pod opieką dorosłych mogły skorzystać  z podnośnika OSP Koźmin Wlkp. i podziwiać widoki z wysokości. Oczywiście zamek dmuchany i zjeżdżalnia też spełniły swoje zadanie, ale największa frajda była wtedy kiedy wszyscy usłyszeli ryk motorów :) Świetna robota Panowie ! Robin Herbert Zena dzięki wielkie ,przejażdżka super, nogi do tej pory mi latają ;) Nie zabrakło również sportowej rywalizacji przeciąganie liny motocykliści kontra mieszkańcy ! Przegranych nie było :)
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację festynu, a zwłaszcza sponsorom. Bardzo cieszymy się, że atrakcje się podobały, a humory uczestników dopisały. OSP Mokronos Michał Kramarczyk i Radosław Krzekotowski, dziękujemy za słodycze :)

Tekst: Marzena Domeńska

Zdjęcia z imprezy dostępne są tutaj http://czarnysad.pl/index.php/galeria-zdjec/108-ii-festyn-rodzinny , natomiast krótkie filmy tutaj http://czarnysad.pl/index.php/galeria-filmow/109-ii-festyn-rodzinny-z-okazji-dnia-dziecka